بخش سوالات متداول

برای انجام دادن و آشنایی بهتر شما عزیزان با کار جدیدی که قصد انجام دادن آن را دارید، بخشی با نام سوالات متداول ایجاد نموده ایم تا پاسخگوی سوالات شما باشد. در این بخش سوالاتی که توسط متقاضیان اکثرا پرسیده میشود پاسخ داده شده است. در صورتی که پاسخ سوالتان را در این بخش نیافتید از طریق بخش ارتباط با ما در میان بگذارید.

۱- مدت آموزش کار جدید چقدر می باشد؟
- مدت زمان آموزش در حدود ۱ هفته می باشد که متقاضی با خواندن نسخه الکترونیکی که در اختیارش گذاشته میشود قادر به یادگیری و آموزش کار جدید می باشد.

۲- راه اندازی سرور چقدر زمان می برد؟
- راه اندازی سرور از زمان تحویل سرور ، حداکثر به مدت ۱ ساعت زمان خواهد برد. در صورتی که آشنایی با راه اندازی سرور مجازی ندارید به مقاله آموزش آماده سازی سرور مجازی مراجعه کنید.

۳- حداکثر درآمدی که از سایت میترا رنک میشود بدست آورد چقدر می باشد؟
- با توجه به اینکه هر فرد میتواند حداکثر تعداد ۳ حساب کاربری در سایت میترا رنک داشته باشد، در صورتی که تمامی روش های درآمد شامل: بازدید خودکار، بازدید دستی و مجله میترا را انجام دهید بصورت میانگین درآمد هر حساب کاربری ۷۰۰,۰۰۰ ریال در ماه خواهد بود. بدیهی است بدیهی است مبالغ کسورات میترا رنک شامل: کسری روزانه ضریب همکاری از محل درآمد سایت در نظر گرفته شده است.

۴- حداکثر درآمدی که از سایت آیپی ایرانی میشود بدست آورد چقدر می باشد؟
- با توجه به اینکه هر فرد میتواند حداکثر دارای تعداد ۳ حساب کاربری در سایت آیپی ایرانی باشد، در صورتی که تمامی روش های درآمد شامل: بازدید خودکار و بازدید دستی (بازدید گوگل) را انجام دهد بصورت میانگین درآمد هر حساب کاربری ۲۵۰,۰۰۰ ریال در ماه خواهد بود.

۵- آیا به سایت های معرفی شده میتوان اعتماد کرد؟
- سایت های معرفی شده در سایت ما دارای مجوز نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد و پرداخت ها تضمین شده است.

۶- آیا درآمد بیشتری میتوان از طریق سایت های معرفی شده کسب نمود؟
- با توجه به اینکه هر فرد میتواند ۳ حساب کاربری و جمعا از هر دو سایت ۶ حساب کاربری داشته باشد، میتوان افراد خانواده تان را نیز مشغول به فعالیت و کار نمائید.

۷- ساعات کار به چه صورتی است؟
- شما در هر ساعاتی که بخواهید سایت ها آماده جهت فعالیت و همکاری شما خواهد بود. بدیهی است برای تحصیل و کسب حداکثر درآمد از سایت ها میتوانید در ساعات خاصی فعالیت نمائید.
- مشاهده بازدید های دستی (بازدید گوگل) میترا رنک در ساعات ۸:۰۰ الی ۱۰:۰۰
- بازدید دستی آیپی آیرانی در ساعات ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۰۰
- بازدید از مجله میترا در ساعات ۱۲:۰۰ الی ۱۳:۰۰
بدیهی است بازدید خودکار سایت های میترا رنک و آیپی ایرانی بصورت اتوماتیک در ۲۴ ساعت صورت خواهد گرفت.


Theme : ParsDle
1398 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سایت کار است.
Theme : ParsDle
انصراف