درباره ما

.
موضوع فعالیت:
سایت کار به عنوان فراهم آورنده فرصتهای شغلی برای تمامی اقشار جامعه، بخصوص افراد جویای کار است. در سایت کار، بسته ای آموزشی به متقاضی ارائه میشود. در بسته آموزشی سایت کار، فرصت های شغلی به متقاضی اعلام میگردد و از بابت ارائه خدمات، وجهی به عنوان ثبت نام و خدمات پشتیبانی از متقاضی اخذ میگردد. سایت کار ، وبسایت هایی را برای تحصیل درآمد معرفی میکند که دارای مجوز اینماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشند و متقاضیان پس از گذراندن دوره آموزشی بر اساس بسته آموزشی ارائه شده سایت کار ، خواهند توانست شغل جدیدی را اخذ نمایند.
تمامی كالاها و خدمات اين وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.


دریافت وجه ارائه خدمات:
هزینه ثبت نام ، خرید بسته آموزشی و همچنین پشتیبانی تنها یکبار از متقاضی اخذ میگردد.

بازگشت وجه و انصراف از خرید:
چنانچه متقاضی بعد از خرید بسته آموزشی، رضایت نداشته باشد میتواند حداکثر تا ۷ روز از تاریخ خرید، درخواست خود را مبنی بر بازگشت وجه در این بخش مطرح نماید.

بازگشت وجه در صورت عدم خرید موفق:

چنانچه شما متقاضی گرامی در هنگام خرید محصول به هر دلیل با مشکل مواجه شدید و بعد از کسر مبلغ از حساب بانکی شما بسته آموزشی به شما تحویل داده نشد و بعد از گذشت مدت زمان ۷۲ ساعت وجه به حساب بانکی شما برگشت داده نشد می توانید از طریق پشتیبانی سایت مشکل خود را مطرح نموده تا به آن رسیدگی شود.


چنانچه پیشنهاد ، یا انتقادی دارید میتوانید از طریق بخش ارتباط باما درخواست خود را با ما در میان بگذارید.
بخش تما با ما

.
Theme : ParsDle
1398 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سایت کار است.
Theme : ParsDle
انصراف